MÖBLER / Bord / Matbord 14365290

nr 1436 5290

Matbord

England, mässingsintarsia. Bredd: 160, djup: 101 cm, höjd: 74,2 ilägg a 54 cm

Kondition: slitage, repa/repor

Utrop:

500 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:30:37